Otsikko

Myynti, suunnittelu, neuvonta

Kimmo Flink

puh. 0505642401

kimmo.flink@napsalaiturit.com

Myynti, neuvonta

Tomi Vuorinen

puh. 0505642402

tomi.vuorinen@napsalaiturit.com

Voit lähettää TÄSTÄ myös yhteydenottopyynnön / tarjouksen

Etelä-Suomi (Hanko-Hämeenlinna-Lahti-Loviisa alueen sisäpuolella)

Juheco Oy 0442432605

Email: myynti@juheco.fi

www.juheco.fi


Lounais-Suomi

MK Mökinhoito Oy 0449061089

Email: asiakaspalvelu@mokinhoito.fi

www.mokinhoito.fi



Varsinais-Suomi ja Satakunta

M&J Toivonen Oy, Marko Toivonen, 0400979495

Email: m.toivonen10@gmail.com



Keski-Suomi—Savo (Jyväskylä-Suonenjoki-Kuopio-Varkaus-
Mikkeli-Hirvensalmi-Joutsa-Savonlinna-Pieksämäki)

Laituripalvelu Nikulainen,
Pentti Nikulainen, 0504491056

Email: niksu56p@gmail.com

www.laituripalvelu.fi


Naantali-Velkua

Lauri Haukka 0456352800

Email: lauri@oldsmuggler.fi



Satakunta-Varsinais-Suomi

Mika Heino 0449884305

Email: mika.heino@mikamyy.fi

www.mikamyy.fi



Tampere-Pirkanmaa

Rotonet, Asmo Hyttinen, 0443311577

Email:asmo.hyttinen@rotonet.fi

www.rotonet.fi




Pirkanmaa

Rakennustyö MSJS, Mika Särkinen, 0504370683

Email: rakennustyomsjs@gmail.com



Mänttä-Keuruu-Jämsä

RW-Kunnossapitopalvelu, Reijo Weckman, 0505340022

Email: rw-kunnossapitopalvelu@phpoint.fi

www.rw-remontti.fi



Ikaalinen

Noitaperän Mökkitalkkari, Ari Hokkinen, 0505949467

Email: noitaperan.mokkitalkkari@ippnet.fi

www.noitaperanmokkitalkkari.com